Evidence, inventura a kontrola majetku

Pomůžeme Vám od úvodních konzultací přes revizi současného rozmístění, značení a evidence majetku, návrh realizace až po přípravu metodik, školení, konzultace s dodavateli informačních systémů a odbornou asistenci po celou dobu realizace projektu. 

Již 10 let pomáháme firmám a organizacím udělat si v  majetku pořádek. Definitivně. Konečně.  

ANDROID verze našeho SW je cenovou revolucí v oblasti řešení inventur, kontrol a revizí majetku. Už nepotřebujete drahé průmyslové čtečky. Vystačíte si s Vaším telefonem. 

Služby v oblasti evidence, inventury a kontroly majetku

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám na základně 10 roků zkušeností s inventurami poradíme ten nejvhodnější postup zavedení evidence a inventur majetku - Vaší zákonné povinnosti. 

PRAKTICKÝ WEBINÁŘ

Pravidelně pořádáme praktické workshopy v naší e-učebně, při kterých Vám představíme naše řešení evidence, inventury a kontroly majetku.. Rádi připravíme webinář pouze pro Vaši firmu.

ANALÝZA A INTEGRACE

Součástí analýzy je revize současného systému značení, evidence a inventarizace majetku. Analyzujeme také možnost integrace řešení inventury do informačního systému a metodik.

METODIKA A ŠKOLENÍ

Připravíme Vám na metodiku zavedení systému evidence a inventarizace majetku - na míru potřebám Vaší firmy. Personál účtárny, správy budov a inventurní týmy následně vyškolíme.

SOFTWARE A HARDWARE

Poskytneme Vám software a hardware za nejlepší ceny, pokud potřebujete průmyslové čtečky. Dodáme Vám i etikety pro značení majetku. S verzí SW pro Android můžete použít vlastní telefon.

ASISTENCE PŘI REALIZACI

První den inventury jsou naši specialisté osobně k dispozici Vašem týmu. Během celé inventury pak na telefonu. Po ukončení inventury asistujeme při zpracovávání výstupních údajů.

Poptávkový formulář

Vyplňte potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O NAŠEM ŘEŠENÍ?