Android inventura, kontrola a revize majetku

Řešení pro inventuru, kontrolu a revizi majetku je k nyní k dispozici i pro operační systém Android. Chcete si vyzkoušet plnou verzi na svém mobilním telefonu? Objednejte si 60-denní trial zdarma a hned si můžete vyzkoušet i nové funkce s NFC, Beacon, GPS či kamerou. K testovací verzi dostanete kompletní uživatelský manuál a telefonickou konzultaci zdarma. Nepotřebujete podporu, řešení je intuitivní a návod detailní. Vyzkoušejte si to nanečisto a kromě licence za 19.000 už pak nebudete potřebovat nic pro perfektní zvládnutí inventur ve Vaší firmě. 

Mobilní řešení inventury majetku

Pomocí mobilního telefonu s OS Android nebo odolné mobilní čtečky čárových kódů jsou prováděny terénní práce evidence, inventury a kontroly majetku. Jednotlivé kusy majetku musí vždy odpovídat konkrétní lokaci, nebo jsou do této lokace převedeny v průběhu inventury. Čtečka/telefon umožňuje vyhledávání, doplňování údajů, inventuru, přesun či vyřazení majetku. Dále umožňuje funkce spojené s fyzickou kontrolou a revizí majetku. 

Centrální řešení evidence majetku

Centrální systém evidence a inventarizace majetku zajišťuje slučování a zpracování dat z jednotlivých čteček/telefonů od všech inventurních týmů. Po provedení inventury a sloučení všech dat centrální systém připraví inventurní data pro import do informačního/účetního systému nebo provede export do xls, csv nebo txt pro další úpravy. Systém není nijak omezen množstvím čteček. Jeden z našich zákazníků pracuje s 200 čtečkami.

Automatická inventura a RFID/NFC

Pro automatickou inventarizaci využíváme Bluetooth Beacony, které jsou načítány bez nutnosti přímé viditelnosti nebo dostupnosti inventarizovaného majetku. 

Telefony a čtečky s NFC čtečkou mohou načítat i majetek označený NFC tagem. Ten může mít podobu od chytré samolepky po odolný kovový štítek nesoucí jak text, tak data pro čtečku čárových a QR kódů a NFC data načítaná pomocí RFID.. V případě potřeby RFID identifikace na frekvenci UHF dodáváme k ručním čtečkám i externí UHF antény, které zvýší čtecí vzdálenost až na úroveň několika metrů. Různé telefony mají integrovány NFC čtečky s rozdílným výkonem. Pro testy tedy použijte telefon, který budete používat pro terénní práce. 

Kontrola a revize majetku

Na jednotlivých kartách majetku je možné uvádět i termíny, důležité pro kontrolu a revizi majetku, např. datum pořízení, konec záruky, datum následující revize či kontroly. Díky filtrům je možné získávat reporty o majetku, kterému vypršela revize, nebo se blíží. 

Zatím posledním krokem ve vývoji SW je integrace funkce systémové kamery. Někteří naši zákazníci chtějí mít u některých druhů majetku fotografii jako důkaz fyzické existence, někteří zase chtějí připojit detail výrobního štítku či detail opotřebení ve vysokém rozlišení. s

Aplikaci pro inventuru, evidenci, kontrolu a revizi majetku můžete používat na mobilním telefonu s operačním systémem Android (32bit a 64bit)

V průmyslovém prostředí můžete aplikaci používat s robustní Android čtečkou, ke které Vám dodáme všechny doplňky a zajistíme servis. 

Chcete vědět více o našich službách v oblasti inventury, evidence, kontroly a revize majetku?