Pomůžeme Vám s inventurou majetku

Od úvodních konzultací přes revizi současného rozmístění, značení a evidence majetku, návrh realizace až po přípravu metodik, školení, konzultace s dodavateli informačních systémů a odbornou asistenci po celou dobu realizace projektu. 

Již 10 let pomáháme firmám a organizacím udělat si v majetku pořádek. Definitivně. Konečně.  

Služby v oblasti evidence a inventury majetku

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Neváhejte zavolat na telefonní číslo 734 490 779, rádi Vám na základně 10 roků zkušeností s inventurami poradíme ten nejvhodnější postup zavedení evidence - Vaší zákonné povinnosti.

PRAKTICKÝ WEBINÁŘ

Pravidelně pořádáme praktické workshopy v naší e-učebně, při kterých Vám představíme naše řešení evidence a inventur. V případě zájmu připravíme webinář pouze pro Vaši firmu.

ANALÝZA

Součástí analýzy je revize současného systému značení, evidence a inventarizace majetku. Analyzujeme možnosti integrace řešení inventury do informačního systému a metodik.

METODIKA A ŠKOLENÍ

Připravíme Vám na metodiku zavedení systému evidence a inventarizace majetku - na míru potřebám Vaší firmy. Personál účtárny, správy budov a inventurní týmy následně vyškolíme.

SOFTWARE A HARDWARE

Poskytneme Vám software a hardware za nejlepší ceny. Dodáme Vám i etikety pro značení majetku. SW a HW si  můžete koupit pro průběžné částečné inventury.

ASISTENCE PŘI REALIZACI

První den inventury jsou naši specialisté osobně k dispozici Vašem týmu. Během celé inventury pak na telefonu. Po ukončení inventury asistujeme při zpracovávání výstupních údajů.

Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.